Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Виробники

John Deere

Історія компанії John Deere почалася в 1837 році, з того моменту, як її засновник, коваль і винахідник Джон Дір виготовив свій перший плуг з полірованої сталі, за допомогою якого стало набагато простіше обробляти в’язкий ґрунт прерій.

Від того часу компанія пережила дуже багато змін, але головним принципом для керівництва завжди залишалася турбота про фермерів та землевпорядників. Головними цінностями компанії протягом всього існування залишаються чесність, висока якість, відданість справі та скерованість на інновації.

На сьогоднішній день компанія John Deere залишається беззаперечним лідером з виготовлення сільськогосподарської техніки.

В їхньому асортименті представлені:

 • комбайни;
 • трактори;
 • посівна техніка;
 • системи точного землеробства;
 • оприскувачі;
 • ґрунтообробна техніка;
 • екскаватори-навантажувачі;
 • компактні навантажувачі;
 • грейдери;
 • бульдозери.

Будь яка модель з каталогу компанії Джон Дір відрізняється ідеальним сполученням високої якості та довговічності.

Основною перевагою техніки компанії вважаються двигуни, розроблені спеціально для роботи в екстремальних умовах, на високій частоті обертання або перемінному навантаженні. Двигунам техніки притаманні такі специфічні особливості, як колінчастий вал зі збільшеним запасом міцності, форсунки з моноблочною конструкцією. При розробці конструкції двигунів особлива увага надається зниженню витрат на технічне обслуговування.

John Deere в Україні має численні представництва, одним з яких є ТОВ «Агросем», засноване в 2000 році. Головною метою нашої компанії є впровадження у сільське господарство новітніх аграрних технологій, які допомогли б збільшити врожайність.

Наша фірмова особливість – цілодобова підтримка клієнтів з будь-яких аграрних питань.

Майсадур

До Кооперативної групи Maïsadour входить понад 160 об’єктів (зерносховища, садові центри, птахобійні, промислові об'єкти, заводи з виробництва насіння...). Вони знаходяться на південному заході Франції, історичній батьківщині Групи, та в ряді інших країн (Україна, Іспанія, Німеччина, Марокко ...).

Більш ніж 50 років MAISADOUR Semences працює над селекцією власного оригінального і різноманітного генетичного матеріалу.

22 000 гібридів створено і випробувано щороку і більше 200 гібридів зареєстровано в 35 країнах світу. Головним завданням компанії Maisadour Semences є надання елітної генетики та високоякісного насіння для покращення сільськогосподарського виробництва клієнтів на всій стратегічній території.

Дау Сідз

Dow Seeds – новий бренд на ринку насіння України.

Dow AgroSciences – компанія зі світовим ім’ям, добре відома українським аграріям завдяки багатьом унікальним і високоефективним засобам захисту рослин.

Насіння компанії Dow AgroSciences відоме на ринках європейських країн під брендом Dow Seeds. Селекція насіння Dow Seeds базується на досягненнях сучасної генетики та скороченні тривалості циклу створення батьківських компонентів і гібридів завдяки застосуванню найсучасніших інноваційних технологій.

Гібриди кукурудзи від Dow Seeds — це результат об’єднаної програми селекції відомих у Європі насіннєвих компаній (МТІ, SWS, DUO Maize) із включенням кращого генетичного матеріалу зі США. Програма спрямована на створення конкурентоспроможних високоврожайних гібридів зернової кукурудзи для європейського ринку.

Гібриди кукурудзи від Dow Seeds протягом останніх кількох років добре зарекомендували себе під час вирощування на зерно в різних ґрунтово-кліматичних умовах як за рівнем урожайності зерна (12–14 т/га у виробничих посівах), так і за швидкістю вологовіддачі.

Прогрейн

Прогрейн - це компанія з приватним капіталом. Компанія знаходиться в Сент-Сезарі, в самому серці Квебека, не далеко від порту Монреаль. Розповсюдження продукції здійснюється по всій Північній Америці, а також в Азії та в Европі.

В усьому світі Прогрейн визнані, як лідери в створенні ранніх сортів сої, сої з підвищеним вмістом білку, сої для вживаня в їжу, та сої з особливими властивостями.

Яра

Норвезька компанія Yara International ASA, що вважається найбільшим виробником мінеральних добрив, продукція якої активно використовується в більш як 150 країнах світу.

В асортименті представлені добрива для ґрунтового внесення, добрива для обробки насіння перед посівом, добрива для фертигації та живлення листя.

Найпопулярнішими добривами для ґрунтового внесення є комплексні добрива YARA MILA Кропкер і NPK у вигляді гранул, у виробництві яких застосовані передові технології та новітні розробки в галузі живлення рослин. Також ви можете придбати добрива Yara Liva (кальцієва селітра).

 • Найбільший світовий виробник мінеральних добрив, з продажем в більше ніж у 150 країнах світу
 • Продажі (2010): NOK 65.4 млрд.( NOK 61.4 млрд. в 2009)
 • Кількість працівників (2009): біля 7,348
 • Президент компанії з 2008: Jørgen Ole Haslestad
 • Штаб-квартира в м.Осло, Норвегія, Яра розміщена на біржі Осло (Olso Stock Exchange)
 • Створена як Norsk Hydro в 1905, з 2004 назва компанії Yara International ASA

 

Штрубе

З 1877 року компанія Штрубе є незалежним підприємством у п'ятому поколінні, яке вирощує конкурентоспроможні сорти сільськогосподарських культур. Спеціалізація компанії - зернові культури та цукровий буряк. Культури компанії Штрубе ідеально пристосовані до відповідних регіонів вирощування. Відповідно до змінюючихся кліматичних умов, компанія оброблює селекційні характеристики, такі як терпимість до стресу, стійкість до захворювань, а також інші біологічні властивості для зміцнення генетики насіння.

Сесвандерхаве

Компанія Сесвандерхаве (Бельгія) є лідером в галузі селекції і насінництва цукрових буряків, постійно реалізуючи мільйони посівних одиниць насіння цієї культури у всіх бурякосійних країнах світу. Починаючи з 2005 року Сесвандерхаве твердо займає на світовому ринку насіння цукрових буряків перше місце, охоплюючи біля 35% світового ринку. Україна залишається бути у числі найбільших бурякосійних країн світу, де, в залежності від року, під посівами цукрового буряку перебуває від 350 до 550 тисяч. га. На цьому пріоритетному для компанії ринку насіння цукрових буряків, Сесвандерхаве є також лідером, займаючи перше місце з більш ніж 25% долею ринку. Лідерство Сесвандерхаве обумовлене багатьма чинниками, серед яких найкраща якість насіння, передова генетика, неперевершені досягнення в молекулярній біології, унікальна технологія заводської підготовки насіння, адаптованість гібридів до українських земель, локальна база по вирощуванню насіння та ін..

ЗААТЕН -Уніон ГмбХ

Компанія ЗААТЕН -Уніон ГмбХ заснована в 1965 р. асоціацією семи середніх селекційних компаній із понад 100 річним досвідом роботи. Компанія створює  енергоефективні та безпечні сорти, призначені для Європейських районів рослинництва . Секрет успіху ґрунтується на практичному досвіді , технологічному лідерстві і безпрецедентному генетичному різноманіттю більше 40 сільськогосподарських зернових культур. ЗААТЕН - УНІОН бере інновації з самих різних районів і ефективно комбінує їх одну з іншого. Це дозволяє використовувати сучасну генетику для досягнення розширення та підтримки ротації рослин. ЗААТЕН - УНІОН добре відомий партнерам розвитком гібридів або створенням зернових , кліматично пристосованих до різних Європейських широт.

Компанія Монсанто 

Компанія Монсанто – є однією з провідних компаній світу, діяльність якої зосереджена на сталому розвитку сільського господарства. Ми розробляємо та постачаємо інноваційні сільськогосподарські продукти та інтегровані рішення для підтримки діяльності агровиробників, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, що в подальшому використовуються для виробництва продуктів харчування, палива та одягу.

«Монсанто» є міжнародною компанією, що входить до рейтингу Fortune 500. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сент-Луїсі (Міссурі, США). У 404 підрозділах «Монсанто» у 66 країнах світу працюють понад 20 тис. співробітників.

«Монсанто» пропонує сільгоспвиробникам високоякісне сортове насіння та гібриди кукурудзи, сої, бавовнику, ріпаку та овочів, щороку інвестуючи понад 1,2 млрд доларів у наукові розробки, спрямовані на підвищення продуктивності аграрного сектору.

У 1991 році «Монсанто» стала першою іноземною компанією, яка підписала контракт на постачання засобів захисту рослин в Україну. У 1992 році було відкрито Київський офіс компанії.

«Монсанто» виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи та ріпаку лише традиційної селекції. Повністю дотримуючись вимог українського законодавства, «Монсанто» в Україні не займається продукцією з генетичними модифікаціями. Насіння кукурудзи та ріпаку «Монсанто» представлене в Україні брендом «Декалб», насіння овочів – брендом «Семініс», засоби захисту рослин – брендами «Раундап» та «Харнес». 

ADAMA

ADAMA Agricultural Solutions Ltd. (попередня назва - Makhteshim Agan Industries Ltd.) - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості.

Мета Адама - надання рішень для захисту сільськогосподарських культур за допомогою унікальних продуктів та комбінацій діючих речовин.

Компанія має понад 60-річний досвід роботи та бездоганну репутацію завдяки якості продукції та увазі до потреб клієнтів.

Адама має представництва на 6-ти континентах в більш як 12-ти країнах світу:19 виробничих площ (синтез та формуляція).

Головний офіс Адама розташований в місті Тель-Авів (Аеропорт-Сіті), Ізраїль.

Загальна кількість працівників перевищує 4500 осіб.

SAATBAU

Заатбау в 1950 було закладено основу для компанії SAATBAU LINZ. Сьогодні , близько 3000 австрійських фермерів є членами кооперативу і власниками компанії. Кооперативна структура забезпечує міцну основу, адаптовану до потреб часу і орієнтована на майбутню діяльність.