Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Сівалки, посівна техніка

suriga

Пневматична сівалка 1890

Детальніше

 

Агропромисловість існує декілька століть і її розвиток не зупиняється на одному місці. З кожним роком стає доступною нова іноваційна техніка. Компанія John Deere представляє якісні сівалки, які стануть кращими помічниками на вашому підприємстві.
Чому українські сільськогосподарі обирають сівалки та іншу техніку саме у виробника John Deere? Відповідь достатньо проста — бо це найкраща, доступніша, з оптимальною ціновою політикою, зручна в єксплуатаціі, інноваційна та технологічна техніка. З сівалками даного виробництва зростають усі показники посівної та збору врожаю.
Ми пропонуємо вам декілька різновидів сівалок, які забезпечать вашому підприємству продуктивну роботу. На цій посівній техніці ви можете працювати за декількома технологіями, або зовсім нічого не змінювати в звичному для вас режимі сільськогосподарських робіт і працювати так, як і раніше. Хоча, на сівалці John Deere набагато комфортніше виконувати посівні роботи, тому в будь-якому випадку, купуючи цю техніку ви отримуєте максимум привілегій.
Менеджери нашої компанії допоможуть вам обрати саме ту сівалку, яка потрібна лише вам! Безліч варіантів для вибору будуть представлені на огляд, щоб ви мали змогу обрати ідеальну сівалку в співвідношенні ціна/якість. Але ми завчасно повідомляємо наших клієнтів про те, що посівна техніка найбільшого в світі американского виробника John Deere, має набагато більшу якість, ніж ціну, цей факт підтверджують практично усі агрокомпанії світу, які користуються цією технікою.
Сівалки John Deere володіють такими перевагами: точність, продуктивність, здатність працювати в найрізноманітніших несприятливих умовах, єффективність, високі показники посівних робіт, зручніть у користуванні та обслуговуванні і так далі. Це ще не всі переважні якості американських сівалок, тому якщо ви шукаєте якісну посівну техніку, звертайтесь до нас, мі завжди раді допомогти вам вивести своє підприємство на новий рівень!

 
 
        
Surajet11091

Пневматичний погрузчик насіння 1910

 
Sunergy8591

Зернова сівалка, модель 1590

 
zum 0307

Зернова сівалка моделі 455

Suanito5153

Сівалки точного висіву серії 1700

Suanito5153

Сівалки точного висіву серії DB

Детальніше