Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Комбайни John Deere від Агросем

Компанія «Агросем» пропонує для реалізації комбайни від найавторитетнішої фірми з виробництва комбайнів John Deere. У нас ви можете придбати один з найсучасніших та найпотужніших комбайнів 2013 року випуску John Deere W650. Агрегат має суттєві переваги у вигляді 9-літрового двигуна, паливного баку ємкістю 800 літрів. В комбайні встановлено зерновий бункер, розрахований на 9000 літрів (11000 літрів опціонально), з кутом повороту шнека для вивантаження в 105 градусів та швидкістю вивантаження 88 літрів за секунду.

Окрім того, машина обладнана просторою і комфортабельною кабіною класу Deluxe, має сучасну удосконалену клавішну технологію, різні варіанти трансмісій. Важливою перевагою комбайну є можливість працювати на схилах, завдяки системі HillMaster. Комфорт збору врожаю забезпечується дуже зручними елементами керування, можливістю налаштування керма по висоті за декілька хвилин. Присутність зручного підлокітника з дисплеєм, цифрового дисплея на кутовій стійці додатково спрощує роботу по збору зерна.

За рахунок вищезазначених переваг робота по збору врожаю стане більш легкою і простою, а ви зможете зменшити затрати часу, фінансів та власних сил.

Комбайни серії S

Жниварки

 Комбайни серії W

Комбайни серії T