Південна прем’єра «Агросем»

28 квітня в смт Авангард поблизу Одеси розпочав роботу новий офіс із продажу насіння та добрив провідного українського дистриб’ютора – компанії «Агросем»

Як вдома

Вдале розташування офісу в смт Авангард (на околиці Одеси із зручним під’їздом), місткі склади, професійна команда (11 спеціалістів), затишний інтер’єр помножений на фірмову гостинність господарів – усе зроблено якнайкраще. На просторому подвір’ї розміщуються водночас кілька десятків авто гостей представництва, а відділена автоматичними ворітьми складська територія дає змогу зручно провадити логістичні операції. Відразу помітно, що проект ретельно спланований і добросовісно реалізований, аби працювати було по‑справжньому зручно і гостям, і господарям.

Так само продуманим виглядає і внутрішнє оформлення офісу. Тут почуваєшся не випадковим відвідувачем оптової бази, а людиною, на яку чекають і якій завжди готові допомогти. Справа не лише в просторих затишних приміщеннях та умеблюванні, а загальній робочій і разом домашній атмосфері. Окремо слід згадати велику залу, розраховану на проведення зустрічей із аграріями й наукових семінарів – гостям тут раді не лише на словах! Усе так, як і має бути – «Агросем» серед аграріїв передусім асоціюється з такими нематеріальними і водночас безцінними речами, які в аграрному бізнесі цінуються понад усе, – довірою та взаємоповагою. Ці слова можна почути і від одеського, і від тернопільського, і від харківського аграрія – керівника холдингу чи фермера, котрий обробляє 200 га ріллі.

Yara: плюс дві тонни кукурудзи

І до речі, від аграрія з Київщини також. На відкритті нового офісу ми зустріли головного агронома ТОВ «СПП-Агро» Олександра Кононюка, який вранці подолав понад 500 кілометрів, щоб дістатися до Одеси.

– Я не міг сьогодні не приїхати на зустріч зі своїми давніми, навіть не просто партнерами, а справжніми друзями. Ми співпрацюємо з компанією «Агросем» уже майже п’ять років, і зазначу, що це люди, котрі завжди виконують свої обіцянки і з розумінням ставляться до кожної ситуації. На найвищу оцінку заслуговує їх підхід до справи щодо насіння, ЗЗР і добрив. Ми завжди можемо підібрати разом сорт чи гібрид із потрібними характеристиками, а взагалі з менеджерами «Агросем» щоразу є про що поспілкуватися, – усміхається Олександр Миколайович.

Олександр Кононюк відзначає, що група компаній, де він працює, є чи не найбільшим покупцем добрив Yara, офіційний дистриб’ютор яких «Агросем».

– Ви самі бачите, що протягом останніх років кількість вологи в ґрунті надзвичайно низька. Ту нітроамофоску, яку вносили восени, ми знаходимо наступного літа в ґрунті нерозчиненою... Натомість добрива Yara вносимо навесні в нормі 150 кг/га (у їх складі є мікроелементи, конкретно потрібні тій чи іншій культурі), і можу сказати, що, наприклад, по кукурудзі завдяки цьому ми отримали по 1,5‑2 тонни прибавки до врожайності, – стверджує аграрій із Київської області.

– Ми розпочинали діяльність саме з Одеси, і для нас символічно, що цього року філія в Південному регіоні отримала новий офіс із продажу насіння та добрив, – генеральний директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик випромінює чудовий настрій та оптимізм. Утім, як і вся команда компанії, котра наполегливо працювала над проектом. Керівник Південного представництва Георгій Жосу зустрічає гостей, прибулих на урочисте відкриття, і запрошує розпочати свято із ранкової кави.

Наші двері завжди відкриті!

Якщо вже на Київщині спостерігаються проблеми із наявністю вологи в ґрунті, то що казати про Південь. Керівник представництва «Агросем» в регіоні Георгій Жосу розповідає, що фахівці компанії особливу увагу звертають на агрономічну підтримку господарств.

– У південному регіоні у нас працюють агрономи-консультанти, які за бажанням аграріїв надають постійну кваліфіковану підтримку щодо всіх етапів вирощування культур: від оптимального способу обробітку грунту, внесення добрив, сівби і підбору насіння до збирання врожаю. Ми придбали мобільну лабораторію, яка здатна робити експрес-аналіз по листу і визначати, яких поживних речовин бракує рослинам.

До того ж нещодавно ми стали офіційним дилером виробника обладнання для зрошення Lindsay, і я вважаю, що за цим напрямом – велике майбутнє не лише на Півдні України, а й в інших регіонах. Хочу також відзначити підвищений інтерес аграріїв до добрив Yara – в багатьох господарствах уже переконалися в їх ефективності.

Ми тримаємо руку на пульсі проблем, які постають перед агровиробниками, і разом віднаходимо шляхи їх подолання. У будь-якому разі я запрошую всіх аграріїв приїздити до нас – двері нашого офісу для вас завжди відчинені,ми можемо разом знайти спільні ефективні рішення для вашого бізнесу! – запрошує Георгій Жосу.

Що посіяти і як посіяти

«Агросем» – це компанія, лінійка продуктів котрої дає змогу забезпечити потреби будь-якого господарства. Це техніка John Deere із системами точного землеробства FarmSight, зрошувальні системи Lindsay, обладнання для зберігання зерна Silobolsa, якісні та ефективні добрива Yara. І, звичайно ж, «Агросем» – це фундаментальний підхід до підбору посівного матеріалу. Dow Seeds, Maisadour, KWS, Saaten Union, Strube, Prograin – максимально ґрунтовний аналіз брендів і не менш ретельні рекомендації із дотримання вимог щодо вирощування насіння.

Керівник регіональних продажів усесвітньо відомого виробника насіння кукурудзи Maisadour Юрій Унрод розповідає, що компанія співпрацює із «Агросем» уже третій рік поспіль.

– Приємно відзначити, що «Агросем» якісно розширює свою діяльність. Команда оновилася – багато молодих енергійних спеціалістів, і ми повністю задоволені нашою співпрацею. Хочу відзначити те, що компанія «Агросем» сконцентрувала свою увагу на посівному матеріалі та підживленні рослин, це дає змогу ще більш професійно підходити до співпраці із агровиробниками, – переконаний представник Maisadour.

«Наша перевага полягає в тому, що ми індивідуально працюємо з кожним клієнтом»

Олексій Кулик, генеральний директор компанії «Агросем»:

– У компанії сьогодні понад 180 фахівців. Ми спонукаємо наших працівників до професійного зростання і постійно провадимо пошук нових кадрів, які мають глибокі знання у сільському господарстві і розуміють, чого потребують люди, котрі вирощують хліб. Адже у нас складаються винятково довірливі стосунки з аграріями, оскільки з кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, відповідно до його потреб і можливостей.

«Агросем» представлений практично в усіх регіонах України, ми ставимо собі за мету бути присутніми в усіх господарствах, які хочуть розвиватися і підвищувати рентабельність рослинництва. Наше завдання – поглиблювати якість підтримки аграріїв та надавати їм всебічну допомогу. Фахівці компанії мають знати все про особливості сортів і гібридів, які пропонують клієнтам, і забезпечити реалізацію їх потенціалу врожайності в господарствах.

Як ви знаєте, у нас діє ефективна програма агрономічного консультування клієнтів. Фактично фахівці «Агросем» нерідко працюють як штатні агрономи в господарствах, контролюючи стан посівів. І це правильно, оскільки клієнт бачить у нас не просто продавців насіння чи техніки, а надійних партнерів, котрі чітко виконують власні зобов’язання і беруть на себе відповідальність за результат.

Мені також приємно повідомити, що сьогодні «Агросем» є офіційним дилером техніки John Deere в п’яти областях України – Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській та Волинській. Незабаром ми плануємо розпочати роботу в цьому напрямі ще в трьох областях Західної України – Івано-Франківській, Чернівецькій і Закарпатській. З одного боку, це визнання якості нашої роботи, але з іншого – велика відповідальність, яку ми готові взяти на себе. Водночас ми неухильно дотримуємося своїх зобов’язань перед колегами – дилерами John Deere, які працюють в інших регіонах, зокрема і на Одещині.

Ми хочемо, щоб у новому офісі в Одесі, як і в представництвах в інших регіонах, усі українські аграрії почувалися вільно, комфортно, а додому поверталися з чудовим настроєм!