Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Технологія зберігання зерна

silobolsa-plastar

Технологія Silobolsa

Сьогодні ми пропонуємо Вам революційну аргентинську технологію зберігання зерна Silobolsa® від компанії виробника № 1 у світі Plastar San Luis.

 

 

Навантажувач та розвантажувач зерна

Навантажувач в мішки сухого зерна E.G.S.900
Розвантажувач мішків/навантажувач сухого зерна C.M.R. 3000

В чому заключається технологія зберігання зерна у мішку

Наша компанія займається реалізацією сухого зерна, яке знаходиться у нас з використанням технології зберігання зерна в мішку. Ми пропонуємо вам широкий асортимент зернових культур вищого сорту і розуміємо, як важливо вам отримати якісний товар. Тому ми надаємо кожному своєму покупцеві сертифікат якості нашої продукції.

Фахівці, що працюють у нас, є високопрофесійними аграріями, які використовують найновішу технологію зберігання зерна, яка прийшла до нас в Україну з далекої Аргентини і зарекомендувала себе з найкращого боку. У зв’язку з цим всі наші покупці можуть бути впевненими в якості і тому, що зерно буде насправді вищого сорту, а не третього чи другого.

Звернувшись до наших фахівців, ви можете багато чого нового дізнатися про технології зберігання зерна в мішках, вони з радістю розкажуть вам про всі тонкощі та переваги даної системи.

Переваги технології зберігання зерна у мішку:

По-перше, це відмінна економія матеріальних засобів як для нас, так і для наших покупців, тому як немає необхідності витрачатися на сховища та перевезення вантажним автотранспортом продукції.

По-друге, за рахунок того, що зерно буде зберігається в мішках , буде збільшений термін його життя.

По-третє, зернові культури розфасовані по мішках відповідно до сортом, це знижує можливість плутанини між сортами.

По-четверте, якщо ви пощастить зерно на елеватор, то вже навряд чи там назвуть ціну на продукт, яка не відповідає сорту і якості.

По-п'яте, зерно в мішку дозріває, що в майбутньому може зіграти на користь продукту в плані підвищення собівартості.

Ми з радістю поділимося з вами нюансами технології зберігання зерна в мішках і запропонуємо вам придбати у нас найякісніше зерно в світі за оптимальною ціною, тому, будь ласка, телефонуйте нам і запитуйте все, що вас цікавить!