Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Фінансування

Лізинг - це найшвидший та найпростіший спосіб фінансування, який дає можливість у найкоротший термін отримати необхідне обладнання або транспорт. Під лізингом у загальному сенсі розуміється передача господарського майна в тимчасове користування на умовах певного терміну, зворотності та платності.

Використовуючи лізинг, ваша компанія отримує можливість використовувати економічно ефективну та сучасну індустріальну техніку та технологічне обладнання без додаткової застави свого майна.

Сьогодні лізингові операції вважаються за дуже перспективний вид фінансівання. Цьому сприяють як загальні тенденції економічного розвитку, так і його безумовні вигоди. До них, зокрема, належать:

  • зменшений обсяг ліквідних засобів у зв'язку з труднощами, що постійно виникають на грошовому ринку; 
  • підвищення конкуренції, що потребує оптимізації інвестицій, які надають можливість суттєво розширити ринок збуту за рахунок залучення до господарського обігу малих і середніх фірм; 
  • загальне збереження ліквідності підприємтсв; 
  • створення міцної основи для здійснення розрахунків, що надає балансові переваги та страхові вигоди; 

Активне впровадження лізингових операцій сприятиме оновленню основних фондів завдяки збільшенню доступу підприємств до зовнішніх джерел фінансування інвестицій, розвитку малого та середнього бізнесу завдяки більшій доступності лізингових операцій порівняно з іншими інструментами запозичень.

 

ПРОГРАМИ ФІНАНСУВАННЯ

 

ОТП Лізинг

otp logo

ТОВ «ОТП Лізинг» — частина сильної міжнародної фінансової групи OTP Group, яка протягом десятиліть здобула надійну репутацію в усій Європі. Компанія «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ
«ОТП Банк». Команда «ОТП Лізинг» — це люди, які мають багаторічний досвід роботи на ринку лізингових послуг.

Детальніше

 

 

 

Прокредит банк


logo

 

ПроКредит Банк входить у групу однойменних банків, що успішно діють на 3 континентах світу. Акціонери банку – фінансові організації та компанії. ПроКредит Банк – універсальний банк, що пропонує широкий спектр банківських послуг та клієнтське обслуговування високого рівня по всій країні.

Детальніше