Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Особливі властивості насіння цукрових буряків

1 450975823 9f006d4dc9 o backlit-1845796

 

 STRUBE

Селекційна наука продвинулась далеко уперед, а разом з нею підвищився інтерес до насіння цукрового буряка, хоча ще зовсім недавно його відсоток був значно меншим, ніж попит на кормовий буряк. В нашому інтернет-магазині ві маєте можливість вибрати насіння цукрового буряка з дуже розвинутого широкого асортименту. Наші співробітники допоможуть вам зробити правильний вибір на користь кращого продукту.

Ми реалізуємо насіння цукрового буряка, яке має дуже високі якості стійкості до різноманітних хвороб. Наприклад, є дуже рідкісна хвороба — різоконтіоз, яка повністю вбиває увесь посів цукрового буряка, що його вже неможливо вилікувати. Але наше високотехнологічне насіння цукрових буряків відповідає стандартам якості та має захисні якості проти самих, навіть дуже рідкісних, хвороб.

Насіння цукрового буряка, яке ві можете придбати у нас, має дуже високий потенціал до гарного урожаю. Тим більше, ми гарантуємо, що придбавши в нас насіння, ви отримаєте добрий урожай, якого в вас може ніколи ще і не було. Наша продукція придатна для вирощування в усіх куточках і регіонах країни, тому, де б ви не знаходились територіально, ми доставимо вам замовлення у будь-яку точку України.

Весь асортимент насіння цукрових буряків є різноякісним, що найбільш виразно проявляється в тому як змінюються його білогічні, морфологічні, фізичні та механічні властивості. На основі цих відмінностей у властивостях проводиться спеціальна очистка насіння перед його сортуванням та калібруванням.

Наша компанія готова прийняти замовлення на великі та незначні партії насіння цукрового буряка, але насамперед профессіональні фахівці нашої компанії нададуть вам можливість пізнати повну інформацію щодо продукції та допоможуть обрати найкращий сорт насіння цукрового буряка.

На ринку України ТОВ "Агросем" пропонує гібриди цукрового буряку від провідної світової компанії - Strube.