Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Насіння кукурудзи

Компанія «Агросем» є офіційним представником на українському ринку провідних компаній з селекції насіння кукурудзи – Saaten Union, KWS, Dow Seeds та Maisadour.

1 2 3

  SAATEN UNION 

           KWS          

      Dow Seeds      

      Maisadour     

Saaten Union – це німецький концерн, в якому об’єднано сім селективно-насінницьких компаній з більш ніж 100-річним стажем роботи, що приділяє велику увагу насінню кукурудзи на всіх етапах виробництва. У вирощенні насіння використовуються новітні технології, завдяки яким стало можливим виведення гібридів, стійких до будь-яких кліматичних умов. Компанія пропонує великий вибір гібридів з різноманітними характеристиками, ранньостиглі, середньо ранньостиглі, з високим рівнем стійкості до хвороб та вилягання.

KWS – одна з п’яти найбільших селекційних компаній в світі, яка 160 років займається селекцією насіння провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах, працює в більш ніж 70 країнах та має понад 60 дочірніх та афілійованих компаній. Мета компанії KWS - підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи індивідуальне рішення.

Dow Seeds - новий бренд на ринку насіння України зі світовим ім’ям. Добре відома українським аграріям завдяки багатьом унікальним і високоефективним засобам захисту рослин.

Maisadour Semences - це елітна генетика та високоякісне насіння для покращення сільськогосподарського виробництва клієнтів на всій стратегічній території.

Величезний вибір насіннєвих культур дозволить підвищити врожайність та прибутковість вашого бізнесу.