Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Насіння кукурудзи - KWS

kanyons

Каньйонс ФАО 230

KWS Logo 4CKWS – одна з п’яти найбільших селекційних компаній в світі, яка 160 років займається селекцією насіння провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах, працює в більш ніж 70 країнах та має понад 60 дочірніх та афілійованих компаній.

Мета компанії KWS - підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи індивідуальне рішення.

У KWS ви знайдете оптимальні гібриди кукурудзи для своїх потреб.

Компанія "КВС" презентує на ринку нові унікальні гібриди кукурудзи, які придатні для вирощування в усіх регіонах країни.

KWS кукурудза 2017 2jpg Page2Селекціонери компанії довели, що один гібрид може поєднувати в собі всі бажані характеристики та задовольнити потреби будь-якого фермера.

Під час вирощування кукурудзи агрономи аналізують гібрид та визначають, які характеристики є найбільш важливими для їх регіону та які з них дали б можливість отримати гарантований щорічний урожай з низькою збиральною вологістю.

Сьогодні немає особливої різниці, де вирощувати кукурудзу. Стресові чинники є і як в зоні недостатнього, так і в зоні достатнього зволоження.

Це можуть бути або різні стреси, або різний період їх впливу на рослини. Зі слів спеціалістів (агрономів та фермерів) одне ми зрозуміли чітко – є потреба в гібриді, який володів би швидким стартовим ростом,з раннім строком цвітіння та наливом зерна за комфортних умов.

Не залежно від регіону вирощування, даний гібрид має витримувати посуху та швидко скидати вологу після достигання. Що цікаво, навіть фермери південних регіонів все більше приділяють увагу середньораннім гібридам з ФАО до 300. Такі гибриди цвітуть раніше, і, відповідно, ймовірність отримання гарантованого врожаю вища порівняно з пізньостиглими гібридами.

Також бажаною ознакою є зубовий або зубоподібний тип зерна, який сприяє кращій вологовіддачі. Спеціалісти зауважили, що сьогодні такі гібриди на ринку вже є. Проте вони погано витримують серпневу спеку, через що втрачають урожайність через низьку толерантність гібридів до повітряної посухи, яка впливає на налив зерна, а відповідно, і на масу тисячі зерна та кінцеву врожайність.

Зібравши всю інформацію про ідеальний гібрид очима агрономів, компанія KWS створила модель гібриду, яка б задовольнила потреби кожного.

KWS кукурудза 2017 2jpg Page4

В селекційному колі відомо, що створення гібриду –це більше технічна робота, а от створення моделі гібриду і є найскладнішим завданням.

Селекціонери передбачили всі побажання фермерів. І ці побажання були такими: ФАО 200-300, зубоподібний або зубовий тип зерна, і щоб був ремонтантний.

З ФАО зрозуміло: гібрид з меншим ФАО цвіте раніше. Відповідно, ймовірність гарних погодних умов в цей період – вища.

Зубоподібний тип зерна відповідає за 2 показники: швидка вологовіддача та вищий потенціал урожайності.

Ремонтантність – це ознака, яка відповідає за толерантність до посухи, (як до ґрунтової так і повітряної), якраз в момент наливу зерна.

Це підтверджено багаторічним досвідом вирощування ремонтантних гібридів селекції KWS в посушливих регіонах України.

Окрім того, ремонтантні гібриди володіють високою стійкістю до листостеблових хвороб та шкідників.

Отже, селекціонери KWS, отримавши завдання, почали працювати над створенням таких гібридів з унікальним поєднанням цих трьох характеристик.

Так як сьогодні в селекції використовується метод гаплоїдії, який дозволяє отримувати гібрид за 3 роки, а не за 10, як раніше, то це значно пришвидшило отримання бажаних гібридів. Згодом такі гібриди були отримані, після чого відбулося їх ретельне вивчення в Україні та за її межами на відповідність очікуваним характеристикам.

За результатами дворічних випробувань були відібрані 3 найкращі гібриди, які повністю відповідають нашим, а головне – побажанням агрономів.

Це гібриди типу UNIQUEDENT з унікальним поєднанням раннього ФАО, швидкої вологовіддачі (зубовим типом зерна) та ремонтантності – КАНЬЙОНС ФАО 230, КВС 2323 ФАО 260 та  КВС 2370 ФАО 280.

corn 720x660

Дані гібриди продемонстрували стабільні врожаї на всіх локаціях, де проходили випробування, їх відмінною характеристикою є надшвидка вологовіддача.

Також ці гібриди мають зубоподібний та зубовий тип зерна. Дані гібриди отримали відмінну оцінку і сьогодні виходять на ринок для підтвердження їх унікальності фермерами України.

Це унікальні гібриди, яким сьогодні немає аналогів!

KWS Logo Slogan UA RGB

kws2323

КВС 2323 ФАО 260

kws2370

КВС 2370 ФАО 280

nestor

КВС Нестор ФАО 200

kiness

Кінесс ФАО 210

Детальніше
kolias

Коліас ФАО 210

Детальніше
ronaldinio

Роналдініо ФАО 210

Детальніше
agropolis

Агро Поліс ФАО 250

Детальніше
emilio

Еміліо ФАО 250

Детальніше
bohatyr

Богатир ФАО 290

Детальніше
krabas

Крабас ФАО 300

Детальніше
kerberos

Керберос ФАО 310

Детальніше
amber

КВС Амбер ФАО 310

Детальніше
kamrillas

Камаріллас ФАО 320 

Детальніше
kayfus

Кайфус ФАО 330

Детальніше
komandos

Командос ФАО 330

Детальніше
kws6471

КВС 6471 ФАО 340

Детальніше
kws381

КВС 381 ФАО 350

Детальніше
kinemas

Кінемас ФАО 350

Детальніше
kolibris

Колібріс ФАО 370

Детальніше
karifols

Каріфолс ФАО 380

Детальніше
krebs

Кребс ФАО 400

Детальніше