Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Насіння кукурудзи

Компанія «Агросем» є офіційним представником на українському ринку провідних компаній з селекції насіння кукурудзи – Saaten Union, KWS, Dow Seeds та Maisadour.

1 2 3

Saaten Union – це німецький концерн, в якому об’єднано сім селективно-насінницьких компаній з більш ніж 100-річним стажем роботи, що приділяє велику увагу насінню кукурудзи на всіх етапах виробництва. У вирощенні насіння використовуються новітні технології, завдяки яким стало можливим виведення гібридів, стійких до будь-яких кліматичних умов. Компанія пропонує великий вибір гібридів з різноманітними характеристиками, ранньостиглі, середньо ранньостиглі, з високим рівнем стійкості до хвороб та вилягання.

KWS – одна з п’яти найбільших селекційних компаній в світі, яка 160 років займається селекцією насіння провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах, працює в більш ніж 70 країнах та має понад 60 дочірніх та афілійованих компаній. Мета компанії KWS - підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи індивідуальне рішення.

Dow Seeds - новий бренд на ринку насіння України зі світовим ім’ям. Добре відома українським аграріям завдяки багатьом унікальним і високоефективним засобам захисту рослин.

Maisadour Semences - це елітна генетика та високоякісне насіння для покращення сільськогосподарського виробництва клієнтів на всій стратегічній території.

Величезний вибір насіннєвих культур дозволить підвищити врожайність та прибутковість вашого бізнесу.

  SAATEN UNION 

           KWS          

      Dow Seeds      

      Maisadour