Українська (Україна)RussianEnglish (United Kingdom)

Насіння кукурудзи

Компанія «Агросем» є офіційним представником на українському ринку провідних компаній з селекції насіння кукурудзи – Saaten Union, Saatbau, Dekalb.

Saaten Union – це німецький концерн, в якому об’єднано сім селективно-насінницьких компаній з більш ніж 100-річним стажем роботи, що приділяє велику увагу насінню кукурудзи на всіх етапах виробництва. У вирощенні насіння використовуються новітні технології, завдяки яким стало можливим виведення гібридів, стійких до будь-яких кліматичних умов. Компанія пропонує великий вибір гібридів з різноманітними характеристиками, ранньостиглі, середньо ранньостиглі, з високим рівнем стійкості до хвороб та вилягання.

Saatbau – німецька насінницька компанія, заснована в 1892 році, що веде активну роботу по впровадженню елітного насіння в більш як 20 країнах. Важливо зазначити, що компанією ведуться роботи, спрямовані на виведення селективного матеріалу, адаптованого до кліматичних умов нашої країни.

Dekalb є брендом всесвітньовідомої компанії Monsanto, в якому значну увагу приділяють насінню кукурудзи, створенню нових гібридів, які б забезпечили максимальну продуктивність та ефективність у різних кліматичних зонах.

Величезний вибір насіннєвих культур дозволить підвищити врожайність та прибутковість вашого бізнесу.

 SAATEN UNION

     SAATBAU    

  Dow Seeds  

  Maisadour